دانلود نسخه جدید فیلترشکن هات اسپات شیلد برای آندروید Hotspot Shield VPN 3.0.4

دانلود نسخه جدید فیلترشکن هات اسپات شیلد برای آندروید Hotspot Shield VPN 3.0.4

رمزنگاری Hotspot Shield VPN امنیت گشت وگذار شما را در اینترنت تضمین می کند.هات اسپات شیلد وی پی ان ازحریم خصوصی شما محافظت نموده و به شما اجازه دسترسی به کلیه سایت های محبوبتان را می دهد. این برنامههر دو نسخه رایگان و غیررایگان Elite را عرضه می نماید.

Hotspot Shieldیک شبکه خصوصی مجازی (VPN) را بین PC یا تلفن شما و گذرگاه اینترنت ایجاد می نماید.این تونل غیرقابل نفوذ از امکان مشاهده فعالیت های اینترنتی، پیام های فوری، دانلودها، اطلاعات کارت اعتباری یا هر چیز دیگری که شما بر روی شبکه ارسال می دارید را از جاسوسان،هکرها،و شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی شما سلب می نماید.

عملکرد هات اسپات شیلد

Hotspot Shield در تمام طول مدت اتصال شما به اینترنت,ایمنی شما را تضمین می نماید؛ اتصال شما را هم در شبکه اینترنت خانگی شما و هم در شبکه های اینترنت عمومی (چه سیمی و چه بی سیم) محافظت می نماید.

Hotspot Shieldاز طریق تضمین امنیت شما بوسیله HTTPS، کلیه تعاملات شما را در وب (خرید، پرکردن فرم ها، دانلودها)، از هویت شما نگهبانی میکند. همچنینHotspot Shield هویت شما را از وب سایت های شخص ثالث و شرکت ارائه دهنده اینترنتتان مخفی نگه میدارد!در کل زمان دسترسی شما به اینترنت، بوسیلهHotspot Shield شما به صورت ناشناس خواهید بود مگر اینکه خودتان تصمیم بگیرید اطلاعات شخصی خود را در یک سایت وارد کنید.

ویژگی ها

آدرس IPخود را برای حفظ حریم خصوصی خود در اینترنت، پنهان نمایید.
از هویت شخصی خود در اینترنت محافظت نمایید.
با رمزگذاری HTTPS ، داده ها، خرید اینترنی، و اطلاعات شخصی خود را محافظت نمایید.
عبور از فیلترینگ سایت ها

بدون سانسور، به کلیه مطالب به صورت خصوصی دسترسی پیدا نمایید،فیلترینگ را دور بزنید.

خود را در برابر جاسوسان در نقاط دسترسی Wi-Fi، هتل ها، فرودگاه ها، و دفاتر شرکت ها، محافظت نمایید.

در اتصالات سیمی و بی سیم به یک شکل کار میکند.

بر روی PC و ,Android,Macو سیستم عامل های جدید Windows 7 و Snow Leopard کار می کند.

تغییرات نسخه جدید

hotspot shield vpn در نسخه های جدید خود,حمایت خود را از آندرویدهای قدیمی قطع کرده است! البته اگر نسخه آندروید شما قدیمی است همچنان می توانید از نسخه های قبلی هات اسپات شیلد استفاده کنید.همچنین هات اسپات شیلد به تازگی از آندروید نسخه ۵ نیز پشتیبانی کرده است.

سیستم مورد نیاز

Android 4.1 And Up
نسخه های قدیمی تر از ۴٫۱ می توانند از نسخه های قدیمی این برنامه مانند این استفاده کنند.

لینک های دانلود هات اسپات شیلد وی پی ان ۳٫۰٫۴ برای آندروید
دانلود مستقیم [۵Mb]
دانلود از لینک کمکی
نصب از گوگل پلی

دانلود مستقیم توسط بارکدخوان

© قابل توجه وبلاگ نویسان !

تمام مطالب سایت (غیر از پست هایی که در پایان ذکر منبع شده) اختصاصی بوده و بعضا نیازمند ترجمه هم می باشند که همه این ها با صرف وقت در سایت قرار گرفته است.هرگونه استفاده از مطالب ما شامل کپی کردن , بازنویسی یا قرار دادن برنامه هایی که توسط ما معرفی شده,فقط با ذکر نام سایت و درج لینک مجاز است.