دانلود فیلترشکن tunnelbear

دانلود فیلترشکن tunnelbear

دانلود فیلترشکن TunnelBear VPN v117

فیلترشکن TunnelBear VPN
TunnelBear  یک وی پی ان است که با ایجاد یک تونل امن  بین کامپیوتر شما و سه سرور دیگر که در بریتانیا (UK) آمریکا (US) کانادا (CA) ژاپن (JAP) آلمان (GER) و فرانسه (FR)  قرار دارند امکان دور زدن سانسور اینترنت را فراهم می کند. این وی پی ان با حفظ حریم خصوصی و رمزگذاری اطلاعات  یک ارتباط امن را فراهم می کند.
این وی پی ان به دو صورت تجاری و رایگان ارائه شده است. نسخه رایگان آن دارای محدودیت ۵۰۰ مگابایت در یک ماه است. برای استفاده از نسخه رایگان نیاز به ایجاد یک اکانت دارید. اکانت را می توانید بلافاصله بعد از نصب برنامه ایجاد کنید.
بعد از اتمام نصب برنامه یک پنجره باز می شود که از شما سئوال می کند که آیا در این سایت اکانت دارید و یا فاقد آن هستید. روی گزینه ایجاد اکانت کلیک کنید و آنجا یک نام و نام فامیلی مستعار انتخاب کنید در ادامه یک ایمیل واقعی وارد کنید سپس پسورد را انتخاب کنید (پسورد ایمیل را وارد نکنید. یک پسورد جدید انتخاب کنید).
در خانه آخر نام کاربری تویتر را می خواهد که اگر در تویتر اکانت دارید نام آن را وارد کنید و مراحل بعد را طی کنید تا یک پست که خود برنامه پیشنهاد میکند را روی پیج خود در تویتر ارسال کنید بعد از آن ۱ گیگابایت دیگر به حساب شما اضافه خواهد شد و در واقع ۱ گیگ و ۵۰۰ مگابایت اعتبار خواهید داشت.
بعد از اتمام کار یک ایمیل تایید دریافت می کنید که حتما باید لینک داخل آن را کلیک کنید. حالا می توانید وارد برنامه شوید و از آن استفاده کنید. توجه کنید که یک گیگابایت اعتبار اضافه را می توانید هر ماه دریافت کنید. برای این کار وقتی برنامه را باز کردید با کلیک بر روی لوگوی تویتر در پایین برنامه و ارسال یک متن به صفحه تویتر خود این اعتبار اضافه را دریافت می کنید.
یکی از فیلترشکن اندروید TunnelBear می باشد که ۳۸,۰۰۰ کاربر دارد و ۵,۰۰۰,۰۰۰ بار دانلود شده است.
دانلود نسخه های فیلترشکن TunnelBear:
برای اندروید برای آیفون و آیپاد برای مک
دانلود TunnelBear برای اندروید
دانلود TunnelBear برای آیفون و آیپاد
دانلود TunnelBear برای مک
برای ویندوز برای مرورگر کروم
دانلود TunnelBear برای ویندوز
دانلود TunnelBear برای کروم