رونمایی از قالب تازه و راه اندازی کول عکس

رونمایی از قالب تازه و راه اندازی کول عکس


رونمایی از قالب تازه  و کول عکس


 


 


درود فراوان به همراهان همیشگی سایت . با تغییر قالب سایت و هچنین چند تغییر دیگر نیاز دیدیم تا چند نکته را با شما در میان بگذاریم:


 


۱- قالب کنونی که نتیجه ماه ها کار تیم فنی بوده از امروز رونمایی شد. در این قالب کوشش شده است تا محیط دلنوازتری و آسوده تری برای شما کاربران فراهم شود. چنانچه تغییری در جهت بهبودی شکل قالب به ذهنتان می رسد مایه خرسندی ماست که آن را با ما در میان بگذارید. تا چند روز آینده شاید تغییرات جزیی دیگری در جهت بهبود گرافیک سایت را داسته باشیم.


 


۲- نکته دوم درباره سرور کت فایل می باشد که از این پس به جای آن از اپرا بهره می گیریم. زیرا هم سرعت بهتری دارد و هم دانلود کردن از آن آسان تر است. آپلودبوی هم مانند گذشته پابرجا خواهد بود. هدف ما رضایت شماست.


 


۳- و سوم راه اندازی سایت کول عکس می باشد. این سایت زیرمجموعه می باشد که در آن اخبار داغ و جنجالی روز سینما، عکس و بیوگرفی جدید بازیگران پست می شود. از این سایت هم هر روز دیدن کنید. دست خالی باز نمی گردید. / کول عکس – بیوگرافی و عکسهای جدید بازیگرها


 


سایت در پایان سومین سال فعالیت و پایگذاری به چهارمین سال خود می باشد. سپاس از این که همراه ما هستید. همراهی شما مایه بسی افتخار برای ماست. ما را از دیدگاه های ارزشمند خود در جهت بهبودی سایت بهره مند نمایید. تیم در پایان برای همه شما آرزوی پیروزی و سربلندی دارد.