دانلود نسخه جدید مرورگر فیلترشکن تور Tor Browser Bundle 3.5.4

دانلود نسخه جدید مرورگر فیلترشکن تور Tor Browser Bundle 3.5.4

دانلود نسخه جدید مرورگر فیلترشکن تور Tor Browser Bundle 3.5.4

 

 

Torشبکه ای از تونل های مجازی است که به مردم و گروه ها در جهت بهبود حفظ حریم خصوصی و امنیت خود در اینترنت کمک می کند.همچنین توسعه دهندگان نرم افزار را قادر به ایجاد ابزارهای ارتباطی جدید با ویژگی های حفظ حریم خصوصی می کند.

  • افراد با استفاده از Tor برای بازدید از وب سایت ها بدون ردیابی و یا برای اتصال به سایت های خبری، خدمات پیام رسانی فوری، و یا مانند وقتی که این ها توسط ارائه دهندگان اینترنت مسدود (فیلتر) است.

 

 
 
تور از این طریق کار می کند که ترافیک مربوط به شما از سرورهای اتفاقی در شبکه پیش از ارسال روی فضای عمومی اینترنت عبور می دهد. تور باعث ناشناس شدن منبع ترافیک ارسالی شما می شود و هر آنچه بین شما و شبکه تور رد و بدل می شود را رمزنگاری می کند. تور همچنین ترافیک شما را درون شبکه خود رمزنگاری می کند ولی نمی تواند ترافیک را بین شبکه خود و مقصد نهایی رمزنگاری کند.

 

 
 
نرم‌افزار تور برای محافظت از ارتباطات اينترنتی شما است و روش کار آن به اين شکل است که ارتباطات شما را در شبکه ای از کامپیوترهای بازپخش کننده که توسط داوطلبان مختلف در سراسر جهان اداره می شوند، انعکاس می‌دهد. به اين ترتيب از اينکه کسی بتواند ببيند که شما از چه سايت‌هایی بازديد کرده‌ايد جلوگيری می‌شود.همچنین از اينکه سايت‌هایی که به آنها می رويد بتوانند مکان فيزيکی شما را تشخيص دهند جلوگيری می‌‌شود و به شما امکان دسترسی به سايت‌های مسدود شده داده می‌شود.

 

 
 
  • ویژگی ها:

 

 
 
عبور از فیلترینگ سایت ها
حفظ حریم خصوصی افراد
رمزنگاری ترافیک اینترنت

 

 
 
  • روش استفاده از برنامه :

 

 
 
برای استفاده از این برنامه یک فایل PDF آموزشی تهیه کردیم که شامل مراحل نصب,استفاده,اشکال زدایی,تنظیمات و دریافت پل های تور بروزر می باشد.

 

 
 

 

 
 
  • Os:

 

 
 
windows xp/7/8/vista
Linux
Mac OSX
 
 
  • پیش نیاز برنامه:

_

 
  • دانلود Tor Browser

 

۲۲-۲۷Mb

دانلود Tor Browser فارسی برای ویندوز     D O W N L O A D
دانلود Tor Browser انگلیسی برای ویندوز   D O W N L O A D
دانلود Tor Browser برای لینوکس D O W N L O A D   32Bit
دانلود Tor Browser برای لینوکس D O W N L O A D   64Bit 
دانلود Tor Browser برای   Mac OSX D O W N L O A D