مشکل باز نشدن سایت ها با فیلترشکن-مهر ۱۳۹۲

مشکل باز نشدن سایت ها با فیلترشکن-مهر ۱۳۹۲

مشکل باز نشدن سایت ها با فیلترشکن-مهر ۱۳۹۲

مشکل باز نشدن سایت ها با فیلترشکن-مهر ۱۳۹۲

 

مشکلات برخی فیلترشکن ها در باز نکردن سایت ها

از تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ اینترنت در ایران دچار تغییرات محسوسی شده که این تغییرات را می توان تغییرات مهمی تلقی کرد.
از ابتدای مهرماه امسال پروکسی های ساکس فقط توانایی باز کردن سایت های پروتکل امن را دارند.یعنی توانایی باز کردن و عبور از فیلتر آن ها فقط سایت هایی است که ابتدای آن ها https دارد.مثل فیس بوک و توییتر.
در تاریخ ۵ و ۶ و ۹ مهرماه نیز سایت Youtube از فیلتر خارج شد.البته این اتفاق به دلیل تغییرات اینترنت است و دائمی نیست.احتمال می دهیم کاربران اینترنت مخابرات شاهد این تغییر نباشند و برای آن ها فیلتر باشد.
کسانی که از نرم افزارهای فیلترشکن پولی استفاده می کنند می توانند از تونل پلاس به عنوان جایگزین مناسبی برای ساکس استفاده کنند.
کسانی هم که از نرم افزارها و روش های رایگان عبور از فیلتر استفاده می کنند می توانند از سایت ما مجموعه ای بی نظیر از روش ها و نرم افزاهای مختلف را امتحان کنند تا به بهترین روش ممکن برای عبور از فیلتر دست پیدا کنند.برای این کار می توانید به لیست پست های پرطرفدار در ستون سمت چپ سایت نگاهی بیندازید.
نمی توان یک روش را برای عموم مردم پیشنهاد داد,چرا که هر روش و هر نرم افزار برای یک فرد متفاوت از فرد دیگر است.قطعا یکی از دلایل آن هم استفاده از ISP های مختلف است که همه افراد از یک ISP یکسان استفاده نمی کنند.پیشنهاد می کنیم که در هنگام انتخاب شرکت خدمات دهنده اینترنت خود دقت کنید تا بهترین را انتخاب کنید.توصیه ما پرهیز از اینترنت مخابرات است.

مطالب مرتبط :

دلیل کار نکردن پروکسی ساکس و سرعت پایین اینترنت-شهریور ۱۳۹۲
هشدار:رفع فیلتر فیس بوک در ۲۵ شهریور ۱۳۹۲
هشدار در مورد برنامه های مخرب در فیس بوک